Ogłoszenie - Zawody

W dniu 06.09.2020r. odbędą się Towarzyskie Zawody Spinningowe . Zawody jednoturowe pięciogodzinne odbędą się na wodzie „ Babska – Nowa” oraz „Czarna – Połączone”.

Zbiórka zawodników o godzinie 6.00.

Wody zostają zamknięte przed zawodami tj. od niedzieli  06.09.2020r. do zakończenia zawodów!

Zawody dla członków Koła nr9 w Błoniu.


Piekary n/Wisłą

W miniony weekend nasza Błońska kadra brała udział w zawodach Traper Cup w Krakowie na Wiśle. Trenowali oni przed zbliżającą się druga turą Polskiej Ligi, która odbędzie się już 10-13 wrzesień na tym samym łowisku. Nasi zawodnicy jak na treningowe podejście do tych zawodów osiągnęli bardzo dobre wyniki:

Mateusz Bobowski 2 miejsce w sektorze
Mateusz Łapacz 3 miejsce w sektorze
Sebastian Rybiński 3 miejsce w sektorze


Ogłoszenie-Zawody

W dniach 25 - 26.07.2020r odbędą się Nocne Towarzyskie Zawody Spławikowo – Gruntowe . Zawody jednoturowe dwunastogodzinne odbędą się na wodzie „ Babska – Nowa”.

Zbiórka zawodników o godzinie 17.00 w sobotę 25.07.

Woda zostaje zamknięta przed zawodami tj. od soboty 25.07.2020r od godz. 15.00 do zakończenia zawodów! Zawody dla członków Koła w Błoniu. W przypadku złych warunków atmosferycznych zawody mogą zostać odwołane.

Zawody odbędą się zgodnie z aktualnym reżimem sanitarnym.


Ogłoszenie

W dniu 24 lipca od godz. 18.00 organizujemy akcję wycinania miejscówek i porządkowania terenu. Wszystkich chętnych członków koła, oraz sympatyków zapraszamy do wzięcia udziału w naszej akcji.

Mile widziany własny sprzęt tj. kosy spalinowe i piły.


WAKACYJNE ZAWODY SPŁAWIKOWE SZKÓŁKI WĘDKARSKIEJ W BŁONIU

W dniu 05.07.2020r. na wodzie „CZARNA ”, odbyły się Towarzyskie Zawody Spławikowe Szkółki Dziewiątki. Zawody odbyły się w jednej 2 godzinnej turze. Pomimo wakacji w niedzielę, na starcie zjawiło się 13 zawodników. Sygnał do rozpoczęcia zawodów dał kol. Dariusz Jasiński – Kierownik Szkółki, a zawodnicy po kilku minutach zanotowali pierwsze rybki.

Zawody po 2 godzinnym zmaganiu wygrał kol. Krzysztof Dutkowski, kolejne miejsca zajęli: 2. kol. Madzia Socha, 3. kol. Grażynka Walczak, 4. kol. Maciek Zabost, 5. Zuzia Skalska, 6. kol. Piotr Drużny. Nagrody rzeczowe, puchary wręczył Prezes Koła nr 9 w Błoniu wraz z asystentką kol. Zuzią Użlis. Po zawodach na wszystkich uczestników i organizatorów czekała gorąca Pizza.

Dziękuję kolegom organizatorom za przygotowanie akwenu do zawodów, a uczestnikom za wspólnie spędzoną niedzielę. Naszym młodym uczestnikom życzymy udanych wakacji i do zobaczenia już w krótce na kolejnych zawodach.


< Poprzednia strona Następna strona >


Odwiedziło nas gości.