Podlodowe Mistrzostwa Koła Nr 9 w Błoniu

W niedzielę 4 marca odbyły się PODLODOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 9 w BŁONIU na błońskich gliniankach. Mimo zimna (-14stopni o 7.00) w zawodach wzięło udział 13 zawodników. Tak duża frekwencja spowodowana była chyba małą ilością zawodów w ubiegłym roku, ze względu na łagodną zimę.

W tym dniu ryby współpracowały z wędkarzami i złowiono dużą ilość ryb. Pecha miał kol. Paweł Sobolewski który zaraz po końcowym sygnale wyłowił pięknego karpia, który niestety nie mógł być zaliczony. Zawody trwały 2 tury po 2 godz. Mistrzem Koła i puchar po 4 godzinnym zmaganiu wygrał kol. Bartosz Krzyżak, kolejne miejsca zajęli: 2. kol. Mateusz Łapacz, 3. kol. Dariusz Jasiński, 4. kol. Marek Stachurski, 5. kol. Jakub Pamięta, 6. kol. Maciej Kowalski. Zwycięzcom gratulujemy! Zawodnicy od 1. do 3. miejsca otrzymali pamiątkowe puchary.

Dziękuję kolegom organizatorom za dopięcie na „ostatni guzik” całych zawodów a uczestnikom za wspólnie spędzoną niedzielę. Po zawodach na zawodników i organizatorów czekała gorąca grochówka ufundowana przez Restaurację Jankaz. Serdecznie dziękujemy za gorący poczęstunek!

Zapraszamy do udziału w kolejnych zawodach organizowanych przez Zarząd Koła Nr 9 w Błoniu w 2018roku.


PIŁY POSZŁY W RUCH. KRZAKI ZOSTAŁY UPORZĄDKOWANE NA TERENIE GLINIANEK.

Mróz, przeszywający wiatr i... Nasza akcja "Sprzątania Glinianek".

Miłe zaskoczenie, bo o 10-ej stawiła się dość liczna ekipa z naszego Koła. Szkoda, że w akcji nie wzięli udziału wędkarze odwiedzający te wody najczęściej i najliczniej (CI WIECZNIE NIEZADOWOLENI). Jednak nie zawiedliśmy się na osobach, które aktywnie działają na rzecz Koła Nr.9

Wielki szacunek dla Panów, którzy pomimo niesprzyjającej aury poświęcili swój czas i mam nadzieję, że nie zdrowie, na rzecz ogółu.

Piły, sekatory i siekiery poszły w ruch. Oczyściliśmy brzegi z samosiejek, wycięliśmy niepotrzebne i przeszkadzające w wędkowaniu krzaki. Po ciężkiej i wyczerpującej pracy spotkaliśmy się przy ognisku, by mile zakończyć akcję sprzątania naszej flagowej wody.

Jeszcze raz podziękowania dla wszystkich, którzy przystąpili do akcji.

Jesteście WIELCY.


ZAWIADOMIENIE!!!

W DNIU 24.02.2018 O GODZINIE 10.00 NA TERENIE GLINIANEK PRZY UL. LESZNOWSKIEJ, ODBĘDZIE SIĘ AKCJA „SPRZĄTANIE GLINIANEK 2018”.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE OSOBY ZAINTERESOWANE I SYMPATYKÓW KOŁA DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KARCZOWANIU KRZAKÓW ROSNĄCYCH NA TERENIE NASZYCH GLINIANEK.

PO ZAKOŃCZENIU AKCJI, PRZEWIDZIANY JEST POCZĘSTUNEK DLA OSÓB BIORĄCYCH UDZIAŁ W KARCZOWANIU KRZAKÓW, ZAPRASZAMY!!!


Zajęcia Szkółki Ekologiczno – Wędkarskiej „Dziewiątka” !

Jak co piątek, szkółka i kolejne zajęcia. Dzisiaj były testy, piłeczki oraz rzuty. Nie zabrakło zajęć rozciągających, najważniejsze jest to, że wszyscy się świetnie bawili. Nasza Zuzia przyniosła trofea zdobyte podczas ostatnich Halowych Mistrzostw Europy, które odbyły się w ubiegłym tygodniu w Poznaniu. Gratulacje dla Zuzy, Patryka i Michała, za osiągnięte rezultaty i aby tak dalej. Zapraszamy do nas! Więcej informacji na temat zajęć można uzyskać u kol. Dariusza Jasińskiego – Kierownika Szkółki pod nr. telefonu 500-217-742, lub u Prezesa Koła kol. Cezarego Wieczorka.


< Poprzednia strona Następna strona >


Odwiedziło nas gości.