Mieszkaniec Błonia  Mistrzem Świata.

Nasz Bartek Krzyżak został Mistrzem Świata w Wędkarstwie Spławikowym w kategorii U-20. Podczas tegorocznych zawodów na zbiorniku zaporowym w Hiszpanii, a dokładniej w Ciudad Real (mieście Don Kichota), dwa złote medale trafiły do rąk Bartka. Złoto indywidualne, oraz złoto w drużynie to marzenie każdego sportowca bez względu na dyscyplinę.

Bartek podczas Mistrzostw Świata w Hiszpanii pierwszego dnia złowił w 4 godziny 500szt sumika karłowatego (byczka), a drugiego dnia 700szt sumika karłowatego oraz dokładając jednego karasia! Podczas 8 godzinnych zawodów złowił 1200 ryb!!! Łowił byczki niczym uklejki z Kanału Żerańskiego.

Gratulujemy Bartkowi zdobycia podwójnego Mistrzostwa i życzymy kolejnych w następnych startach. Gratulacje dla rodziców Renaty i Piotra, oraz dla wszystkich którzy przyczynili się do jego sukcesu.

Bartek jesteś WIELKI!!! Brawo TY!!!


Młodzi rzutowcy z Błonia na Mistrzostwach Świata w Szwajcarii!

Kolejny sukces naszych młodych wędkarzy rzutowych.  W dniach 18 - 21 lipca 2019r. Grachen/St. Niklaus w Szwajcarii odbywały się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Castingu. Reprezentanci naszego Koła, członkowie Kadry Narodowej,zdobyli dla Polski szereg medali i dzięki ich wygranym mogliśmy cieszyć się nie tylko ze zdobytych medali, ale mogliśmy usłyszeć nie jednokrotnie Mazurek Dąbrowskiego!!!

W kategorii juniorek startowała Zuzia Użlis zdobywając złoto w D4-skish, brąz w D1-mucha cel oraz w D5-odległość spinningowa, brąz w klasyfikacji końcowej indywidualnej!!! W kategorii juniorów startował Patryk Sapigórski zdobywając złoto w D1-mucha cel, srebro D2-mucha odległość, złoto w klasyfikacji końcowej indywidualnej, oraz złoto w drużynie!!! Natomiast jego brat Michał Sapigórski zdobył złoto w D4-skish oraz brąz w D3-aremberg, no i oczywiście złoto w drużynie!!!

Gratulacje dla naszych młodych zdolnych wędkarzy rzutowych i życzymy Wam spokojnego i zasłużonego wypoczynku.

Czytaj całość


Mamy Mistrza i Wicemistrza Polski w wędkarstwie spławikowym !!!

        W dniach 5-7.07.2019r. na Zbiorniku Słok, rozgrywane były Mistrzostwa Polski Juniorów U-20, oraz Kadetów U-15 w Wędkarstwie Spławikowym. Okręg Mazowiecki reprezentowało w sumie 11 zawodników oraz 1 zawodniczka. Nasi reprezentanci osiągnęli świetne wyniki w dwóch kategoriach wiekowych. Kategoria U-15 to Radek Fabisiak i tytuł Wicemistrza Polski, oraz Kacper Wróblewski zajmujący 4 miejsce!. Kategoria U-20 to Bartek Krzyżak i tytuł Mistrza Polski, oraz Jakub Wróblewski  zajmujący 4 miejsce. Wielkie Gratulacje dla wszystkich zawodników i życzymy sukcesów na zbliżających się Mistrzostwach Świata, które odbędą się w sierpniu w Hiszpanii. Polskę będą reprezentować w kategorii U-15 Radek i Kacper, a w kategorii U-20 Bartek. Życzymy samych sukcesów i wiele chwil radości na Mistrzostwach Świata.

W Mistrzostwach, łącznie wzięło udział 107 zawodniczek i zawodników z całej wędkarskiej Polski. Gratulacje dla zwycięzców oraz całej mazowieckiej ekipy.

Powodzenia!!!!

Czytaj całośćMISTRZOWSKIE ZAWODY SPINNINGOWE  W CZARNOWIE

W dniu 05.05.2019r. na rzece Narwi w Czarnowie odbyły się Mistrzowskie Zawody Spinningowe organizowane przez Zarząd Koła. Zawody odbyły się w dwóch  4 godzinnych turach. W zawodach udział wzięło 10 zawodników. Pogoda napawała zawodników optymizmem i każdy już przed wypłynięciem ze stanicy twierdził, że bez szczupaka nie wraca.  Jak się okazało poprzez duży przypływ wody ryby rozeszły się i tylko nie liczni zawodnicy łowili wymiarowe ryby. Zawody po 8 godzinnym zmaganiu wygrał kol. Paweł Sobolewski , kolejne miejsca zajęli: 2. kol. Piotr Kowalski, 3. kol. Dariusz Jasiński, 4. kol. Maciej Kowalski. Zawodnicy od miejsc 1 do 4 otrzymali pamiątkowe dyplomy a pierwszych 3 dodatkowo nagrody rzeczowe. Dziękujemy wszystkim zawodnikom biorącym udział w zawodach i osobom towarzyszącym za tą miłe spędzoną niedzielę. Po zawodach na wszystkich czekało grillowanie i wspólne biesiadowanie w stanicy wędkarskiej Koła nr 24 Pomiechówek. Zapraszamy do udziału w następnych zawodach organizowanych przez Zarząd Koła Nr 9 w Błoniu.

Czytaj całość


< Poprzednia strona Następna strona >


Odwiedziło nas gości.