TOWARZYSKIE ZAWODY SPŁAWIKOWE O PUCHAR ZARZĄDU KOŁA

W dniu 15.04.2018r. na wodzie „Nowa - Babska” odbyły się Towarzyskie Zawody Spławikowe o Puchar Zarządu. Zawody odbyły się w jednej 4 godzinnej turze. Pomimo wczesnej pory w niedzielę o 6.00, na starcie zjawiło się 18 zawodników. Zawody rozpoczęły się o godz. 8.00.

Rywalizację po 4 godzinnym wędkowaniu wygrał kol. Paweł Sobolewski, kolejne miejsca zajęli: 2. kol. Stanisław Chamczyk, 3. kol. Bartek Krzyżak, 4. kol. Piotr Bartczak, 5. kol. Marek Kwak, 6. Kol. Artur Orężak . Sędzią głównym zawodów był kol. Cezary Wieczorek. Puchary oraz dyplomy zwycięzcom wręczył prezes koła.

Czytaj całość


Ogłoszenie-Zawody

W dniu 15.04.2018r. odbędą się Towarzyskie Zawody Spławikowe o Puchar Zarządu Koła Nr9 w Błoniu. Zawody jednoturowe czterogodzinne odbędą się na wodzie ”Babska - Nowa”, rezerwowa „ Czarna - Połączone”.

Na zawodach obowiązuje wymiar siatek o dł. 200cm.!!!Zbiórka zawodników o godzinie 6.00. Zawody dla członków Koła nr9.

Woda zostaje zamknięta przed zawodami tj. od niedzieli 15.04.2018r. od godz. 00.00 do zakończenia zawodów!


ZAWIADOMIENIE

W DNIU 14.04.2018R. O GODZINIE 10.00 W BŁONIU NA TERENIE GLINIANEK PRZY UL. LESZNOWSKIEJ, ODBĘDZIE SIĘ W RAMACH ORGANIZACJI TYGODNIA CZYSTOŚCI WÓD AKCJA "SPRZĄTANIE GLINIANEK 2018"

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE OSOBY ZAINTERESOWANE I SYMPATYKÓW KOŁA DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SPRZĄTANIU NASZYCH GLINIANEK.

DLA UCZESTNIKÓW PRZEWIDZIANO NA ZAKOŃCZENIE AKCJI GORĄCY POCZĘSTUNEK.Podlodowe Mistrzostwa Koła Nr 9 w Błoniu

W niedzielę 4 marca odbyły się PODLODOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 9 w BŁONIU na błońskich gliniankach. Mimo zimna (-14stopni o 7.00) w zawodach wzięło udział 13 zawodników. Tak duża frekwencja spowodowana była chyba małą ilością zawodów w ubiegłym roku, ze względu na łagodną zimę.

W tym dniu ryby współpracowały z wędkarzami i złowiono dużą ilość ryb. Pecha miał kol. Paweł Sobolewski który zaraz po końcowym sygnale wyłowił pięknego karpia, który niestety nie mógł być zaliczony. Zawody trwały 2 tury po 2 godz. Mistrzem Koła i puchar po 4 godzinnym zmaganiu wygrał kol. Bartosz Krzyżak, kolejne miejsca zajęli: 2. kol. Mateusz Łapacz, 3. kol. Dariusz Jasiński, 4. kol. Marek Stachurski, 5. kol. Jakub Pamięta, 6. kol. Maciej Kowalski. Zwycięzcom gratulujemy! Zawodnicy od 1. do 3. miejsca otrzymali pamiątkowe puchary.

Dziękuję kolegom organizatorom za dopięcie na „ostatni guzik” całych zawodów a uczestnikom za wspólnie spędzoną niedzielę. Po zawodach na zawodników i organizatorów czekała gorąca grochówka ufundowana przez Restaurację Jankaz. Serdecznie dziękujemy za gorący poczęstunek!

Zapraszamy do udziału w kolejnych zawodach organizowanych przez Zarząd Koła Nr 9 w Błoniu w 2018roku.


< Poprzednia strona Następna strona >


Odwiedziło nas gości.