Ogłoszenie - Zawody

W dniu 30.09.2017r. odbędą się towarzyskie zawody spławikowe funkcjonariuszy i
pracowników Aresztu Śledczego w Warszawie Służewcu. Zawody jednoturowe czterogodzinne odbędą się na wodzie „ Babska – Nowa”.

Zbiórka zawodnikówo godzinie 6.00.

Woda zostaje zamknięta przed zawodami tj. od niedzieli 30.09.2017r. do zakończenia zawodów!


Ogłoszenie-Zawody

W dniu 1.10.2017r. odbędą się Spławikowe Mistrzostwa Koła. Zawody dwu turowe odbędą
się na wodzie „Czarna - Połączone”, oraz „Nowa – Babska”. Zwody zaliczane do GPX Koła i
dla członków Koła nr 9.

Obowiązuje wym. siatek 200cm. Zbiórka zawodników o godzinie 6.00. Wody zostają zamknięte
w dniu 1.10.2017r od godz. 00.00 do zakończenia zawodów.


Spławikowe Mistrzostwa Szkółek Wędkarskich – Błońska „Dziewiątka” zdobyła złoto i brąz w drużynie

W niedzielę 10 września 2017 r. Kanał Żerański w Kobiałce, był areną zmagań młodych wędkarzy, którzy uczestniczyli w zawodach zorganizowanych przez Komisję Młodzieżową OM PZW. Początkowo rozegranie zawodów zaplanowano na zbiorniku Łoje k/Przasnysza, jednak ze względu na nie wystarczającą pojemność łowiska, Komisja Młodzieżowa zadecydowała o zmianie łowiska. Punktualnie o 8.00 sędzia główny zawodów kol. Jan Kubaszewski wraz z przewodniczącym Komisji Młodzieżowej, kol. Cezarym Wieczorkiem, powitali uczestników zawodów i przystąpiono do losowania stanowisk.

W zawodach wzięło udział 88 młodych zawodników w trzech kategoriach wiekowych: U-12, U-14 i U-16, oraz w kategorii integracyjnej. Łącznie zgłoszono 14 drużyn.  Szkółka wędkarska „Dziewiątka” wystawiła do tych zawodów dwie drużyny, które stanęły w klasyfikacji końcowej na podium. Pierwsza drużyna w składzie : U-12 Aleksandra Żabka, U-14 Radosław Fabisiak, U-16 Bartosz Krzyżak zajęła 1 miejsce. Druga drużyna w składzie : U-12 Magdalena Socha, U-14 Zuzanna Użlis, U-16 Jakub Wróblewski zajęła 3 miejsce. Indywidualnie nasi zawodnicy też stawali na podium i tak:

Kategoria wiekowa U-12:
Aleksandra Żabka 2 miejsce
Magdalena Socha 11 miejsce

Kategoria wiekowa U-14:
Radosław Fabisiak 1 miejsce
Zuzanna Użlis 3 miejsce
Kacper Wróblewski 11 miejsce

Kategoria wiekowa U-16:
Bartosz Krzyżak 1 miejsce
Jakub Wróblewski 3 miejsce

Słoneczna pogoda sprzyjała wędkowaniu przez całe zawody. Łowiono głównie ukleje, lecz trafiały się płocie i leszcze w siatkach zawodników. Po zakończeniu łowienia na wszystkich uczestników czekał gorący posiłek, po którym rozpoczęto ceremonię nagradzania najlepszych zawodników i zawodniczek.

Zdobywcy miejsc 1-6 w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy, a wszyscy uczestnicy pamiątkowy medal i upominek ufundowany przez sponsorów. Zwycięzców dekorował Wiceprezes ds. Sportu i Młodzieży kol. Wojciech Szubierajski wraz z Przewodniczącym Komisji Młodzieżowej i Sędzią Głównym.

Komisja Młodzieżowa dziękuje wszystkim zawodnikom oraz ich opiekunom za udział w Mistrzostwach, bowiem mają one na celu integrację młodzieży i dobrą zabawę. Miejmy nadzieję, że za rok frekwencja będzie taka sama lub większa. Dziękujemy sponsorom, dzięki którym zwycięzcy oraz pozostali uczestnicy wrócili z Mistrzostw uśmiechnięci.

Czytaj całość


Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Rzutowym – Puławy 2017

Tegoroczne 65 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski były rozgrywane w Puławach w dniach 12 -14.08.2017r. na stadionie Mosir – Puławy. Okręg reprezentowało 5 zawodników (4 z Błonia),tj. 2 juniorów (Patryk i Michał Sapigórscy), juniorka (Zuzanna Użlis) , kadet i senior (Łukasz Sierociński). Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony zdobywając wysokie miejsca.

Czytaj całość


< Poprzednia strona Następna strona >


Odwiedziło nas gości.