ZAWIADOMIENIE

OD DNIA 11.10.2017 DO 14.10.2014 DO GODZ. 6.00 ZAMKNIETE SĄ NASTEPUJĄCE WODY: OD BRUKU, KAFLARNIA-KOPANA, NOWA-BABSKA DODATKOWO (DO ZAKOŃCZENIA ZAWODÓW DO 15.10.2017) WODY ZOSTAJĄ ZARYBIONE. ZAKAZ CAŁKOWITY ŁOWIENIA RYB.


Spławikowe Mistrzostwa Koła Nr 9 w Błoniu

W niedzielę 1.10.2017r. na wodzie „Nowa - Babska”,  odbyły się Mistrzostwa Koła Nr9. W zawodach wzięło udział 18 zawodników i trwały 2 tury po 3 godz. Po mimo chłodnego ranka 3st, zawodników nie opuszczał dobry humor i wszyscy liczyli na złowienie płoci które nie dawno zamieszkały naszą flagową wodę.

Zmagania wygrał w kat. seniorzy i zdobył tytuł Mistrza Koła kol. Jakub pamięta, kolejne miejsca zajęli: 2. kol. Tomasz Urbański, 3. kol. Piotr Bartczak, 4. kol. Łukasz Zamiecki, 5. kol. Bogdan Recielski, 6. kol. Łukasz Bartosiński. W kat. kadeci wygrał kol. Kacper Wróblewski, 2. Mikołaj Greń. Zwycięzcy z miejsc od 1 do 6 otrzymali pamiątkowe dyplomy, a pierwszych trzech dodatkowo Puchary.

W przerwie między turami na zawodników i uczestników  czekała grochówka ufundowana przez restaurację „JANKAZ”. Jak zawsze niezawodna Pani Elżbieta Sierocińska wspomogła wędkarską brać ciepłym posiłkiem. Dziękuję kolegom organizatorom za przygotowanie akwenów do zawodów, a uczestnikom za wspólnie spędzoną niedzielę.

Czytaj całość


TOWARZYSKIE ZAWODY SPŁAWIKOWE O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA

W dniu 17.09.2017r. na wodzie „Nowa Babska”, odbyły się Towarzyskie Zawody Spławikowe, a fundatorem pucharów oraz nagród był Burmistrz Błonia. Zawody odbyły się w jednej 4 godzinnej turze. Pomimo wczesnej pory w niedzielę, na starcie zjawiło się 23 zawodników. Sygnał do rozpoczęcia zawodów o godz. 8.00 i zawodnicy po kilku minutach zanotowali pierwsze rybki.

Zawody po 4 godzinnym zmaganiu wygrał kol. Łukasz Zamiecki , kolejne miejsca zajęli: 2. kol. Jakub Pamięta, 3. kol. Paweł Sobolewski, 4. kol. Stanisław Chamczyk, 5. Sebastian Góźdź, 6. kol. Marek Kwak. Nagrody rzeczowe, puchary oraz sprzęt wędkarski ufundował Burmistrz Błonia. Puchar, które wręczył w imieniu władz miasta Prezes Koła nr 9 w Błoniu. Po zawodach na wszystkich uczestników i organizatorów czekała grochówka z restauracji Jankaz.

Czytaj całośćOgłoszenie - Zawody

W dniu 30.09.2017r. odbędą się towarzyskie zawody spławikowe funkcjonariuszy i
pracowników Aresztu Śledczego w Warszawie Służewcu. Zawody jednoturowe czterogodzinne odbędą się na wodzie „ Babska – Nowa”.

Zbiórka zawodnikówo godzinie 6.00.

Woda zostaje zamknięta przed zawodami tj. od niedzieli 30.09.2017r. do zakończenia zawodów!


< Poprzednia strona Następna strona >


Odwiedziło nas gości.