MISTRZOWSKIE ZAWODY SPINNINGOWE  W CZARNOWIE

W dniu 05.05.2019r. na rzece Narwi w Czarnowie odbyły się Mistrzowskie Zawody Spinningowe organizowane przez Zarząd Koła. Zawody odbyły się w dwóch  4 godzinnych turach. W zawodach udział wzięło 10 zawodników. Pogoda napawała zawodników optymizmem i każdy już przed wypłynięciem ze stanicy twierdził, że bez szczupaka nie wraca.  Jak się okazało poprzez duży przypływ wody ryby rozeszły się i tylko nie liczni zawodnicy łowili wymiarowe ryby. Zawody po 8 godzinnym zmaganiu wygrał kol. Paweł Sobolewski , kolejne miejsca zajęli: 2. kol. Piotr Kowalski, 3. kol. Dariusz Jasiński, 4. kol. Maciej Kowalski. Zawodnicy od miejsc 1 do 4 otrzymali pamiątkowe dyplomy a pierwszych 3 dodatkowo nagrody rzeczowe. Dziękujemy wszystkim zawodnikom biorącym udział w zawodach i osobom towarzyszącym za tą miłe spędzoną niedzielę. Po zawodach na wszystkich czekało grillowanie i wspólne biesiadowanie w stanicy wędkarskiej Koła nr 24 Pomiechówek. Zapraszamy do udziału w następnych zawodach organizowanych przez Zarząd Koła Nr 9 w Błoniu.

Czytaj całość


Spławikowe Mistrzostwa Koła Nr 9 w Błoniu- Pierwsza odsłona

W niedzielę 12.05.2019r. na wodzie „Nowa - Babska”,  odbyła się I tura Mistrzostw Koła nr9. W zawodach wzięło udział 25 zawodników i trwały 3 godz. dla juniorów, oraz 4 godz. dla seniorów. Po mimo wczesnej pory, zawodników nie opuszczał dobry humor i wszyscy liczyli na złowienie linów, które ostatnio polubiły naszą flagową wodę. Należy tu wspomnieć, że od tego roku nasza flagowa woda ma status wody „no kill”.

Zmagania wygrał w kat. seniorzy kol. Łukasz Bartosiński, kolejne miejsca zajęli: 2. kol. Tomasz Lasota, 3. kol. Jacek Piekut, 4. kol. Łukasz Zamiecki, 5. kol. Bartek Natkański, 6. kol. Marcin Cieślak. W kat. juniorzy wygrał kol. Kacper Wróblewski, 2. Gabrysia Niebrzydowska, 3. Aleksandra Żabka.  Zwycięzcy z miejsc od 1 do 6 otrzymali pamiątkowe dyplomy. Po zawodach na zawodników i uczestników  czekał żurek ufundowany przez restaurację „JANKAZ”. Jak zawsze niezawodna Pani Elżbieta Sierocińska wspomogła wędkarską brać ciepłym posiłkiem. Dziękuję kolegom organizatorom za przygotowanie akwenów do zawodów, a uczestnikom za wspólnie spędzoną niedzielę. Dziękujemy za liczne przybycie na zawody i oby taka frekwencja utrzymywała się na kolejnych. Zapraszamy do udziału w następnych zawodach organizowanych przez Zarząd Koła Nr 9 w Błoniu. Zapraszamy do przeczytania relacji napisanej przez kol. Tomka Sikorskiego znajdującej się na portalu www.moczykije.net.  Dziękujemy za liczne przybycie na zawody i oby taka frekwencja utrzymywała się na kolejnych. Zapraszamy do udziału w następnych zawodach organizowanych przez Zarząd Koła Nr 9 w Błoniu

Czytaj całość


Ogłoszenie-Zawody

W dniu 14.04.2019r. odbędą się Towarzyskie Zawody Spławikowe o Puchar Zarządu Koła Nr9 w Błoniu. Zawody jednoturowe czterogodzinne odbędą się na wodzie ”Babska - Nowa”, rezerwowa „ Czarna - Połączone”. Na zawodach obowiązuje wymiar siatek o dł. 200cm.!!!

Zbiórka zawodników o godzinie 6.00. Zawody dla członków Koła nr9.

Woda zostaje zamknięta przed zawodami tj. od niedzieli 14.04.2019r. od godz. 00.00 do zakończenia zawodów!


TOWARZYSKIE ZAWODY SPŁAWIKOWE WIOSNA 2019

W dniu 24.03.2019r. na wodzie „Czarna” odbyły się Towarzyskie Zawody Spławikowe WIOSNA 2019. Zawody odbyły się w jednej 4 godzinnej turze. Pomimo wczesnej pory w niedzielę o 7.00, na starcie zjawiło się 20 zawodników. Zawody rozpoczęły się o godz. 9.00.

Rywalizację po 4 godzinnym wędkowaniu wygrał kol. Paweł Sobolewski, kolejne miejsca zajęli: 2. kol. Dariusz Jasiński, 3. kol. Sebastian Góźdź, 4. kol. Łukasz Zamiecki, 5. kol. Marcin Cieślak, 6. Kol. Tomasz Sikorski. Sędzią głównym zawodów był kol. Bogdan Recielski. Puchary oraz dyplomy zwycięzcom wręczył prezes koła. Po zawodach na wszystkich uczestników czekało wspólne pieczenie kiełbasek z ogniska.

Dziękuję kolegom organizatorom za przygotowanie akwenu do zawodów, a uczestnikom za wspólnie spędzoną niedzielę. Dziękujemy za liczne przybycie na zawody i oby taka frekwencja utrzymywała się na kolejnych.

Zapraszamy do udziału w następnych zawodach organizowanych przez Zarząd Koła Nr 9 w Błoniu.


< Poprzednia strona Następna strona >


Odwiedziło nas gości.