Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Koła Wędkarskiego w Błoniu

W dniu 17 lutego 2019 roku o godzinie 9:45 w pierwszym terminie i o godzinie 10:00 w drugim terminie odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Koła PZW nr. 9 w Błoniu. Walne Zgromadzenie otworzył i przywitał wszystkich uczestników zebrania oraz gości Prezes Koła w Błoniu kol. Cezary Wieczorek. W Zgromadzeniu brało udział 68 osób na 911 członków Koła, z ramienia Zarządu Okręgu w Zgromadzeniu uczestniczył kol. Rober Fabisiak. Władze miejskie reprezentował Zenon Reszka Burmistrz Błonia, oraz jego zastępca Marek Książek, który poprowadził zebranie jako jego przewodniczący. Na zebraniu obecny był także Włodzimierz Leduchowski dyrektor CSiR w Błoniu. Do prezydium zebrania zaproszono kol. Bogdana Recielskiego wiceprezesa Koła nr9 w Błoniu oraz wiceprzewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej w Warszawie.

Po przyjęciu porządku obrad i wyborach komisji, nastąpiły sprawozdania z działalności Zarządu, Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego. Sprawozdania zostały przyjęte przez uczestników zebrania, oraz po krótkiej dyskusji zatwierdzono plan pracy Koła na 2019r. Podczas zebrania wręczono pamiątkowe medale i nagrody. Nasi wychowankowie szkółki wędkarskiej „dziewiątka” Michał Sapigórski, oraz Patryk Sapigórski otrzymali srebrne odznaki PZW za zasługi dla Wędkarstwa Polskiego. Odznaczyliśmy odznaką „Wzorowy Młody Wędkarz „ Zuzannę Użlis, Kacpra Wróblewskiego oraz Radosława Fabisiaka, za wyniki sportowe osiągnięte na arenie krajowej w roku 2018.

Za pracę na rzecz Koła złotą odznakę otrzymał kol. Stanisław Chamczyk, a srebrne odznaki otrzymali kol. Marek Stachurski i Piotr Krupiński. Koledzy Tomasz Sikorski oraz Marcin Cieślak otrzymali medale „Za zasługi w rozwoju wędkarstwa”.  Wręczono także nagrodę za cykl zawodów spławikowych rozegranych u nas w Błoniu (GPX Koła) koledze Stanisławowi Chamczykowi, który zwyciężył roczną klasyfikację. Wyróżnienie za pracę na rzecz Koła otrzymał kol. Jacek Kwak. Życzę wszystkim powodzenia i sukcesów w nadchodzącym roku, który dla nas jest wyjątkowy, będziemy obchodzić jubileusz 70-lecia Koła w Błoniu.


Podlodowe Mistrzostwa Koła Nr 9 w Błoniu

W niedzielę 27 stycznia odbyły się PODLODOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 9 w BŁONIU  na błońskich gliniankach. Pomimo niedzieli i lekkiej odwilży w zawodach wzięło udział 18 zawodników. Tak duża frekwencja spowodowana była chyba głodem wędkowania podlodowego, którego w ostatnich zimach jak na lekarstwo.

W tym dniu ryby współpracowały z wędkarzami i złowiono w sumie ponad 4 kilo jazgarzy i płoci . Zawody trwały 2 tury po 2 godz. Mistrzem Koła i puchar po 4 godzinnym zmaganiu wygrał kol. Łukasz Gierach, kolejne miejsca zajęli: 2. kol. Stanisław Chamczyk, 3. kol. Bartosz Krzyżak, 4. kol. Maciej Kowalski, 5. kol. Jacek Piekut, 6. kol. Mateusz Bobowski. Zwycięzcom gratulujemy! Zawodnicy od 1. do 3. miejsca otrzymali pamiątkowe medale.

Czytaj całość


ZAWIADOMIENIE

W DNIU 16.02.2019 O GODZINIE 09.00 NA TERENIE GLINIANEK PRZY UL. LESZNOWSKIEJ, ODBĘDZIE SIĘ AKCJA „SPRZĄTANIE GLINIANEK 2019”.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE OSOBY ZAINTERESOWANE I SYMPATYKÓW KOŁA DO WZIĘCIA UDZIAŁU W WYCINANIU KRZAKÓW ROSNĄCYCH NA TERENIE NASZYCH GLINIANEK.


ZAWIADOMIENIE

 

W dniu 17.02.2019r. o godz.9.45 (w pierwszym terminie), o godz.10.00 (w drugim terminie)
odbędzie się w Centrum Kultury w Błoniu,  ul. Jana Pawła II 1b

WALNE ZGROMADZENIE SPRAWOZDAWCZE KOŁA PZW

Z NASTĘPUJĄCYM PORZĄDKIEM OBRAD:

 1. Otwarcie obrad, wybór przewodniczącego, sekretarza i powołanie Prezydium walnego zgromadzenia.

 2. Przyjęcie porządku obrad i regulaminu oraz zatwierdzenie protokołu z poprzedniego walnego zgromadzenia Koła.

 3. Wybór Komisji: Uchwał i Wniosków, Mandatowej, Skrutacyjnej.

 4. Sprawozdanie z rocznej działalności: Zarządu, Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego Koła.

 5. Realizacja Uchwał i Wniosków podjętych na poprzednim walnym zgromadzeniu Koła.

 6. Omówienie planu działania Koła na rok 2019.

 7. Omówienie preliminarza budżetowego Koła na rok 2019 .

 8. Dyskusja.

 9. W przypadku zdekompletowania składu władz lub organów, uzupełnienie następuje spośród członków Koła, zatwierdzone uchwałą zarządu lub organu, którego takie uzupełnienie dotyczy.

 10. Podjęcie uchwał w sprawie: planu działania i preliminarza budżetowego Koła na 2019r.

 11. Przyjęcie i zatwierdzenie uchwał i wniosków pod adresem ZG, ZO, ZK.

 12. Wolne wnioski.

 13. Zakończenie obrad.

PODAJĄC POWYŻSZE DO WIADOMOŚCI, ZARZĄD PROSI CZŁONKÓW ORAZ SYMPATYKÓW PZW O WZIĘCIE UDZIAŁU W ZGROMADZENIU
PROSIMY O ZABRANIE AKTUALNEJ LEGITYMACJI CZŁONKOWSKIEJ!


Ogłoszenie-Zawody

W dniu 27.01.2019 roku,  odbędą się Podlodowe Mistrzostwa Koła.  Zawody odbędą się na wodzie „Nowa – Babska”, oraz  „Czarna - Połączone”.

Zbiórka zawodników o godzinie 7.00. Prosimy zabrać wiaderka do przechowywania ryb(zawody na żywej rybie).

Wody zostają zamknięte na 24 godziny przed zawodami. W przypadku nie odpowiedniej grubości pokrywy lodowej zawody zostaną odwołane w kolejnym komunikacie. Zawodnicy startujący w zawodach muszą mieć wniesione opłaty na 2019r w Kole nr 9.


< Poprzednia strona Następna strona >


Odwiedziło nas gości.