Komunikat e-składki

Zgodnie z zaleceniem Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego wprowadzamy z dniem 23.03.2020 r. możliwość elektronicznego opłacenia składki członkowskiej rocznej - (bez ulg) i składki rocznej na ochrone i zagospodarowanie wód Okręgu Mazowieckiego PZW - (bez ulg).

Obecnie z przyczyn technicznych nie ma możliwości opłacenia składek ulgowych przez platformę e-składki. Każdy kto chce zostać członkiem naszego koła, prosimy w oknie

„ wybierz macierzyste koło”,   wybrać  Koło PZW nr 9 Błonie.

Uwaga!!!

Składki nad wodą są ważne z Kartą wędkarską PZW , wydrukowanym zezwoleniem (zakładka w systemie moje zakupy) oraz wypełnionym rejestrem.


WAŻNY KOMUNIKAT!!!

OD DNIA 13.03.2020R. ZAWIESZAMY ROZPROWADZANIE ZNAKÓW W SIEDZIBIE KOŁA MIESZCZĄCEJ SIĘ W HALI SPORTOWEJ PRZY UL. LESZNOWSKIEJ 15A DO ODWOŁANIA!!! ZNAKI ORAZ ZEZWOLENIA MOŻNA NABYĆ W SKLEPIE WĘDKARSKIM PRZY UL. SIENKIEWICZA 5 W GODZINACH OTWARCIA SKLEPU!!!

PON - PT 9.00 - 17.00
SOB 9.00 - 13.00


KOMUNIKAT

W związku z ryzykiem rozprzestrzenienia się korona wirusa, zajęcia Szkółki oraz zawody wędkarskie organizowane przez Zarząd Koła, od dnia 13.03 do 29.03.2020r. zostają odwołane. O zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.


Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Koła Wędkarskiego w Błoniu

W dniu 19 stycznia 2020 roku o godzinie 9:45 w pierwszym terminie i o godzinie 10:00 w drugim terminie odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Koła  PZW nr. 9 w Błoniu. Walne Zgromadzenie otworzył i przywitał wszystkich uczestników zebrania oraz gości Prezes Koła w Błoniu kol. Cezary Wieczorek. W Zgromadzeniu brało udział 43 osoby na 1027 członków Koła, z ramienia Zarządu Okręgu w Zgromadzeniu uczestniczył kol. Bogdan Milewski. Władze miejskie reprezentował  zastępca burmistrza Marek Książek, który poprowadził zebranie jako jego przewodniczący. Do prezydium zebrania zaproszono kol. Bogdana Recielskiego wiceprezesa Koła nr9 w Błoniu oraz wiceprzewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej w Warszawie.

Po przyjęciu porządku obrad i wyborach komisji, nastąpiły sprawozdania z działalności Zarządu, Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego. Sprawozdania zostały przyjęte przez uczestników zebrania, oraz po krótkiej dyskusji zatwierdzono plan pracy Koła na 2020r.

Podczas zebrania wręczono pamiątkowe medale i nagrody. Za pracę na rzecz Koła brązową odznakę otrzymał kol. Jacek Kwak.  Wręczono także nagrodę za cykl zawodów spławikowych rozegranych u nas w Błoniu (GPX Koła) koledze Pawłowi Sobolewskiemu, który zwyciężył roczną klasyfikację. Wyróżnienie za pracę na rzecz Koła otrzymał kol. Jacek Kwak.

Podczas dyskusji poruszono bardzo ważną sprawę nie tylko dla nas wędkarzy, mianowicie bardzo niski poziom wód w naszych gliniankach. Obecnie poziom lustra wody na flagowej wodzie koła obniżył się o ponad 1 metr! Jeżeli sytuacja z wodami gruntowymi nie poprawi się w bieżącym roku , to będziemy mieli ogromny problem z przyduchą letnią i zakwitami sinicy.

Życzę wszystkim powodzenia i sukcesów w nadchodzącym roku, który dla nas jest wyjątkowy, będziemy organizatorami Mistrzostw Świata Juniorów w Wędkarstwie Rzutowym.

Czytaj całość


Pełny rozmiar

Następna strona >


Odwiedziło nas gości.