TOWARZYSKIE ZAWODY SPŁAWIKOWE O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA

W dniu 17.09.2017r. na wodzie „Nowa Babska”, odbyły się Towarzyskie Zawody Spławikowe, a fundatorem pucharów oraz nagród był Burmistrz Błonia. Zawody odbyły się w jednej 4 godzinnej turze. Pomimo wczesnej pory w niedzielę, na starcie zjawiło się 23 zawodników. Sygnał do rozpoczęcia zawodów o godz. 8.00 i zawodnicy po kilku minutach zanotowali pierwsze rybki.

Zawody po 4 godzinnym zmaganiu wygrał kol. Łukasz Zamiecki , kolejne miejsca zajęli: 2. kol. Jakub Pamięta, 3. kol. Paweł Sobolewski, 4. kol. Stanisław Chamczyk, 5. Sebastian Góźdź, 6. kol. Marek Kwak. Nagrody rzeczowe, puchary oraz sprzęt wędkarski ufundował Burmistrz Błonia. Puchar, które wręczył w imieniu władz miasta Prezes Koła nr 9 w Błoniu. Po zawodach na wszystkich uczestników i organizatorów czekała grochówka z restauracji Jankaz.

Na koniec warto wspomnieć o Marku Kwaku, który swoją nagrodę, a był nią 6 metrowy bat, przekazał na szkółkę wędkarską. Takie zachowania zawsze będziemy chwalić. Warto wspomnieć o dwóch najmłodszych wędkarkach, które dzielnie walczyły łowiąc na cyplu. Tym razem lepsza okazała się Ola Żabka, która wyprzedziła Magdalenę Sochę. Brawa za wytrwałość.

Dziękuję kolegom organizatorom za przygotowanie akwenu do zawodów, a uczestnikom za wspólnie spędzoną niedzielę. Specjalne podziękowania dla kol. Marcina Cieślaka za napisanie relacji z tych zawodów i zamieszczenie jej  na portalu www.moczykije.net.  Dziękujemy za liczne przybycie na zawody i oby taka frekwencja utrzymywała się na kolejnych.

Zapraszamy do udziału w następnych zawodach organizowanych przez Zarząd Koła Nr 9 w Błoniu. Więcej informacji o kolejnych zawodach na stronie www.kolo9.pl oraz na facebook.com/PZW Koło Błonie

Zapraszamy też do odwiedzania naszej strony i profilu na FB. 

 

Z wędkarskim pozdrowieniem
Cezary Wieczorek
Prezes Zarządu Koła Nr 9 w Błoniu


< Nowszy wpis Starszy wpis >


Odwiedziło nas gości.