Podlodowe Mistrzostwa Koła Nr 9 w Błoniu

W niedzielę 4 marca odbyły się PODLODOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 9 w BŁONIU na błońskich gliniankach. Mimo zimna (-14stopni o 7.00) w zawodach wzięło udział 13 zawodników. Tak duża frekwencja spowodowana była chyba małą ilością zawodów w ubiegłym roku, ze względu na łagodną zimę.

W tym dniu ryby współpracowały z wędkarzami i złowiono dużą ilość ryb. Pecha miał kol. Paweł Sobolewski który zaraz po końcowym sygnale wyłowił pięknego karpia, który niestety nie mógł być zaliczony. Zawody trwały 2 tury po 2 godz. Mistrzem Koła i puchar po 4 godzinnym zmaganiu wygrał kol. Bartosz Krzyżak, kolejne miejsca zajęli: 2. kol. Mateusz Łapacz, 3. kol. Dariusz Jasiński, 4. kol. Marek Stachurski, 5. kol. Jakub Pamięta, 6. kol. Maciej Kowalski. Zwycięzcom gratulujemy! Zawodnicy od 1. do 3. miejsca otrzymali pamiątkowe puchary.

Dziękuję kolegom organizatorom za dopięcie na „ostatni guzik” całych zawodów a uczestnikom za wspólnie spędzoną niedzielę. Po zawodach na zawodników i organizatorów czekała gorąca grochówka ufundowana przez Restaurację Jankaz. Serdecznie dziękujemy za gorący poczęstunek!

Zapraszamy do udziału w kolejnych zawodach organizowanych przez Zarząd Koła Nr 9 w Błoniu w 2018roku.


< Nowszy wpis Starszy wpis >


Odwiedziło nas gości.