Spławikowe Mistrzostwa Koła Nr 9 w Błoniu

W niedzielę 1.10.2017r. na wodzie „Nowa - Babska”,  odbyły się Mistrzostwa Koła Nr9. W zawodach wzięło udział 18 zawodników i trwały 2 tury po 3 godz. Po mimo chłodnego ranka 3st, zawodników nie opuszczał dobry humor i wszyscy liczyli na złowienie płoci które nie dawno zamieszkały naszą flagową wodę.

Zmagania wygrał w kat. seniorzy i zdobył tytuł Mistrza Koła kol. Jakub pamięta, kolejne miejsca zajęli: 2. kol. Tomasz Urbański, 3. kol. Piotr Bartczak, 4. kol. Łukasz Zamiecki, 5. kol. Bogdan Recielski, 6. kol. Łukasz Bartosiński. W kat. kadeci wygrał kol. Kacper Wróblewski, 2. Mikołaj Greń. Zwycięzcy z miejsc od 1 do 6 otrzymali pamiątkowe dyplomy, a pierwszych trzech dodatkowo Puchary.

W przerwie między turami na zawodników i uczestników  czekała grochówka ufundowana przez restaurację „JANKAZ”. Jak zawsze niezawodna Pani Elżbieta Sierocińska wspomogła wędkarską brać ciepłym posiłkiem. Dziękuję kolegom organizatorom za przygotowanie akwenów do zawodów, a uczestnikom za wspólnie spędzoną niedzielę.

Dziękujemy za liczne przybycie na zawody i oby taka frekwencja utrzymywała się na kolejnych. Zapraszamy do udziału w następnych zawodach organizowanych przez Zarząd Koła Nr 9 w Błoniu. Zapraszamy do przeczytania relacji napisanej przez kol. Tomka Sikorskiego znajdującej się na portalu www.moczykije.net.  Dziękujemy za liczne przybycie na zawody i oby taka frekwencja utrzymywała się na kolejnych. Zapraszamy do udziału w następnych zawodach organizowanych przez Zarząd Koła Nr 9 w Błoniu. Więcej informacji o kolejnych zawodach na stronie www.kolo9.pl oraz na facebook.com/PZW Koło Błonie

Zapraszamy też do odwiedzania naszej strony i profilu na FB.