TOWARZYSKIE ZAWODY SPŁAWIKOWE O PUCHAR ZARZĄDU KOŁA

W dniu 15.04.2018r. na wodzie „Nowa - Babska” odbyły się Towarzyskie Zawody Spławikowe o Puchar Zarządu. Zawody odbyły się w jednej 4 godzinnej turze. Pomimo wczesnej pory w niedzielę o 6.00, na starcie zjawiło się 18 zawodników. Zawody rozpoczęły się o godz. 8.00.

Rywalizację po 4 godzinnym wędkowaniu wygrał kol. Paweł Sobolewski, kolejne miejsca zajęli: 2. kol. Stanisław Chamczyk, 3. kol. Bartek Krzyżak, 4. kol. Piotr Bartczak, 5. kol. Marek Kwak, 6. Kol. Artur Orężak . Sędzią głównym zawodów był kol. Cezary Wieczorek. Puchary oraz dyplomy zwycięzcom wręczył prezes koła.

Po zawodach na wszystkich uczestników czekała gorąca zupa ufundowana przez Zajazd Jankaz, z jej szefową Haliną Sierocińską na czele. Dziękuję kolegom organizatorom za przygotowanie akwenu do zawodów, a uczestnikom za wspólnie spędzoną niedzielę.

Należ przypomnieć, iż dzień przed zawodami, glinianki zostały posprzątane przez wędkarzy. Dziękujemy za liczne przybycie na zawody i oby taka frekwencja utrzymywała się na kolejnych.

Zapraszamy do udziału w następnych zawodach organizowanych przez Zarząd Koła Nr 9 w Błoniu.


< Nowszy wpis Starszy wpis >


Odwiedziło nas gości.