Podlodowe Mistrzostwa Koła Nr 9 w Błoniu

W niedzielę 27 stycznia odbyły się PODLODOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 9 w BŁONIU  na błońskich gliniankach. Pomimo niedzieli i lekkiej odwilży w zawodach wzięło udział 18 zawodników. Tak duża frekwencja spowodowana była chyba głodem wędkowania podlodowego, którego w ostatnich zimach jak na lekarstwo.

W tym dniu ryby współpracowały z wędkarzami i złowiono w sumie ponad 4 kilo jazgarzy i płoci . Zawody trwały 2 tury po 2 godz. Mistrzem Koła i puchar po 4 godzinnym zmaganiu wygrał kol. Łukasz Gierach, kolejne miejsca zajęli: 2. kol. Stanisław Chamczyk, 3. kol. Bartosz Krzyżak, 4. kol. Maciej Kowalski, 5. kol. Jacek Piekut, 6. kol. Mateusz Bobowski. Zwycięzcom gratulujemy! Zawodnicy od 1. do 3. miejsca otrzymali pamiątkowe medale.

Dziękuję kolegom organizatorom za dopięcie na „ostatni guzik” całych zawodów,  a uczestnikom za wspólnie spędzoną niedzielę. Po zawodach udaliśmy się na wspólne pieczenie kiełbasek nad ogniskiem, które tego dnia smakowały wyjątkowo.

Zapraszamy do udziału w kolejnych zawodach organizowanych przez Zarząd Koła Nr 9 w Błoniu w 2019 roku. Polub nas na Facebook – PZW Koło Błonie !


< Nowszy wpis Starszy wpis >


Odwiedziło nas gości.