Dorsze 2017 Władysławowo

Dorsze 2017 Władysławowo

Postprzez blinkin » 23 mar 2017, o 22:57

Witam serdecznie :D Wszystkich
Po roku przerwy i zdobyciu ostatniego mistrzostwa morskiego 2016 przez niejakiego Macieja K. z Błonia organizujemy kolejną edycję tych cyklicznych zawodów morskich Dorsze 2017 Władysławowo.Kuter Nereida.Koszt wypłynięcia 160zł./os (w tym 1 posiłek ciepły na kutrze)
Termin 5 maja 2017(Piątek) wyjazd z Błonia 4 maj wieczorem powrót w piątek w nocy.Wyjazd zorganizowany przez koło nr 9 i tylko dla jego członków.Transport busem Prezes obiecał Sponsoring, :P :oops: :?
Liczba miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń oraz przedpłata w wysokości 160 zł.(nie rezerwujemy miejsc bez wpłaty)
Rezerwacji proszę dokonywać Sklep Szuwarek Błonie Sienkiewicza 5 kontakt tel.601 898 567 Piotrek przedpłaty można dokonać bezpośrednio w sklepie lub u mnie po umówieniu się telefonicznym.Oczywiście z naszej strony gwarantujemy jak zwykle niezapomniane wrażenia najlepszą atmosferę na świecie :geek: :ugeek: jak dopisze pogoda to i wspaniałą opaleniznę niektórzy koledzy którzy bywali z nami na tych zawodach napewno potwierdzą że na kutrze słoneczko bierze najlepiej :mrgreen:
Na razie nie rezerwowałem następnych terminów zobaczymy jak się będzie rozwijała sytuacja z pogodą.
Zgłoszenia przyjmujemy do 14 kwietna lub do wyczerpania miejsc z uwagi na to że szyper zobligował mnie do podania ostatecznej liczby uczestników do tej daty, :evil:
Tak czy siak Przygoda czeka zapraszam jeszcze raz BARDZO SERDECZNIE ;)

Do zobaczenia 8-)
blinkin

Re: Dorsze 2017 Władysławowo

Postprzez blinkin » 16 maja 2017, o 13:17

Witam Ponownie,
Z uwagi na brak pogody termin 5 maja się nie odbył NOWY TERMIN 27 MAJ wyjazd w piatek wieczorem łowimy w sobotę i powrót.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych reszta bez zmian,zmiana miejsca na Darłowo.P.Marcin
Kontakt do mnie 601 898 567 lub sklep szuwarek Błonie Sienkiewicza.
Połamania
Pozdrawiam
blinkin

Powrót do Sprawy Ogólne