Koło wędkarskie nr 9 w Błoniu - Rejestracja

Rejestrując się na „Koło wędkarskie nr 9 w Błoniu” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Koło wędkarskie nr 9 w Błoniu”. „Koło wędkarskie nr 9 w Błoniu” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Koło wędkarskie nr 9 w Błoniu” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do ściągnięcia ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Koło wędkarskie nr 9 w Błoniu” ma prawo w każdej chwili usunąć, przeedytować, przenieść lub zamknąć każdy temat. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Koło wędkarskie nr 9 w Błoniu” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

 
cron